قیمت حوله استخری رکابی مردانه و زنانه

قیمت حوله استخری با توجه به تنوع آن متفاوت است. اکثر شرکت های فعال در صنعت حوله بافی، قیمت فروش حوله استخری رکابی زنانه و مردانه را بسیار گران تر از عرف بازار ارائه می دهند. به نظر شما دلیل این امر چیست؟
حوله های استخری از جمله حوله هایی هستند که تا چند سال پیش چندان مورد استقبال قرار نمی گرفتند. اما از زمانی که مدلهای وارداتی آن در بازار ایران عرضه شد، شرکت های داخلی نیز اقدام به تولید حوله استخری کردند تا بتوانند سهم خود را از بازار به دست آورند. امروزه تولید این محصول در حد رضایتبخشی قرار دارد؛ لکن موضوعی که ذهن خیلی ها را درگیر کرده، این است که چرا برخی شرکت ها، قیمت نامعقولی را برای حوله های استخری اعلام می کنند؟ به نظر شما کدام مدل از حوله ها در معرض چنین اتفاقی هستند؟

حوله استخری زنانه

حوله استخری مدل رکابی، مخصوص بانوان طراحی و عرضه شده است و کمتر دیده می شود که آقایان به سراغ چنین مدلی بروند. این حوله، یکی از مدل هایی است که در بازار دچار تغییر قیمت فراوانی شده و ذهن بازاریان را به خود مشغول کرده است. البته جواب بسیار ساده است. حوله های زنانه ذاتا دارای تنوع بالایی هستند و طبیعی است اگر می بینیم نرخ آنها نوسان زیادی دارد؛ اما اگر قیمت یک مدل از آنها با نوسان زیادی روبرو شود، بایستی موضوع را کامل بررسی نمود.

قیمت حوله استخری

حوله استخری نانو

حوله استخری نانو، جزوی از مدلهای حوله نیست؛ بلکه نوع نخ به کار رفته و در واقع جنس حوله، آن را متفاوت می کند. این حوله بیشتر توسط کودکان استفاده می شود و اخیرا نیز دیده شده که مدلهای بزرگسالان نیز وارد بازار می گردد. حوله های نانو هم در معرض تغییر قیمت قرار گرفته اند؛ لکن شدت آن به اندازه حوله های زنانه نبوده است. با این اوصاف، می توان گفت میزان گرایش خریداران به حوله های استخری چندان کاهش نیافته است.

قیمت حوله استخری

قیمت حوله استخری رکابی

درخصوص حوله هایی که دچار نوسان نرخ در بازار شده اند صحبت کردیم؛ اما این نکته را نیز بایستی به آن اضافه کنیم که حوله های استخری چون اکثرا بصورت عمده خرید و فروش می شوند، چندان تغییر قیمت را نمی توان در این حجم خریدها احساس کرد. مصرف کنندگان نهایی هنگام خرید تکی، طبیعتا با نوسان قیمت مواجه خواهند شد؛ چراکه واسطه های زیادی برای رسیدن این حوله از کارخانه به دست مصرف کننده روی محصول قیمت می شکند. اما وقتی خرید مستقیما از کارخانه انجام می شود، دیگر این واسطه ها از بین می رود و می توان با قیمت ارزان تری نسبت به خرید حوله اقدام نمود.

منبع: حوله زرین ساپ

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما