قیمت فروش حوله دست و صورت

فروش حوله دست و صورت در مجموعه تجاری و یازرگانی زرین ساپ با استقبال خوبی رو به رو شده است . این اطمینان به شما داده می شود که با خرید حوله های دستی مورد نیاز خود از این مجموعه ، خرید های دائمی و آتی خود را از این مجموعه انجام خواهید داد.

 

فروش حوله دست و صورت

فروش حوله دست و صورت

یشترین کاربرد و استفاده از حوله های تولیدی صنایع حوله بافی زرین ساپ، استفاده از حوله های دست و صورت میباشد. حوله های دست و صورت در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید میشود. حوله های با طرح هایی ساده و در رنگبندی متنوع و حوله هایی با طرح های چاپ خورده برای کاربردها و سلایق گوناگون تولید میشود. حوله های دست و صورت در سایز بندی های متفاوتی تولید میشود که در متن بیشتر به آن اشاره میکنیم. این محصول به دلیل اینکه زیاد مورد استفاده قرار میگیرد در کیفت بالایی تولید میشود تا مورد پسند همگان واقع شود.

قیمت فروش حوله دست و صورت

قیمت فروش حوله دست و صورت

بهترین حوله دست و صورت حوله ای میباشد که با بالاترین استاندارد ها تولید شده باشد و بهترین کیفیت خلاصه میشود در چند موضوع، اولین موضوع استفاده از الیاف مرغوب برای بافت این حوله ها میباشد بهترین الیافی که میتوان برای این محصول مورد استفاده قرار داد الیاف پنبه میباشد. این الیاف باعث جذب آب بالای حوله ها میشود و باعث نرم شدن این حوله ها نیز میشود .تمامی این عوامل در تعیین قیمت فروش حوله دست و صورت نقش مهمی را ایفا می نماید.

قیمت حوله دست و صورت در تبریز

قیمت حوله دست و صورت در تبریز

حوله های دست و صورتی که گروه تولیدی زرین ساپ اقدام به تولید آنها می نماید اغلب به دلیل اینکه مقدار پارچه حوله ای استفاده شده در دوخت و تولید آنها کم می باشد در عیارهای قیمتی کمتری به بازار عمده فروشان عرضه می گردد و همچنین به دلیل اینکه کاربردهای زیادی در مصارف گوناگون دارد میزان فروش بالایی برای خود اختصاص داده است.همچنین امروزه شاهد این موضوع هستیم که با استقبال تجار و بازرگانان در سراسر دنیا میزان تولید این نوع از حوله ها با افزایش چشمگیری روبه رو  می باشد که دلیل همین امر رونق خوب اقتصادی است که این مجموعه به خود اختصاص داده است.

 

 

فروشگاه حوله دست و صورت با رنگ و کیفیت ثابت

فروشگاه حوله دست و صورت با رنگ و کیفیت ثابت

موردی که باید در ارتباط با حوله های تولیدی مجموعه زرین ساپ باید به آن اشاره نمود استفاده از رنگ با کیفیت برای این محصول است. اگر از رنگ های ری اکتیو استفاده شود ثبات رنگی محصول بالا رفته و به هیچ عنوان به مرور زمان رنگ و در اثر شستشوی مداوم رنگ خود را از دست نمیدهد همچنین پارامتری که باعث افزایش کیفیت این محصول میشود دستگاه چاپ این محصول رنگ استفاده شده برای چاپ بر روی این حوله ها میشود.

حوله دست و صورت نانو

حوله دست و صورت نانو

محصولات نانو از جمله محصولاتی می باشند که به دلیل داشتن ویژگی های خاص و منحصر به فردی که در ساختار و بافت شان ایجاد شده است دارای خاصیت ضد ویروس، ضد قارچ و باکتری می باشند. با توجه به اینکه رطوبت یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار بر رشد انواع ویروس، باکتری و قارچ می باشد استفاده از حوله استخری نانو روشی هوشمندانه جهت حفظ سلامتی در این محیط می باشد.

حوله دست و صورت کوچک

حوله دست و صورت کوچک

حوله های دست و صورت کارخانه زرین ساپ همواره دارای ابعاد و اندازه های گوناگونی و اکثرا در ابعاد کوچک تولید شده و برای مصارف خانگی در آشپزخانه ها و با چاپ و بافت لوگوی برند سازمان ها و مراکز تجاری و اداری و اقامتی برای مصارف تبلیغاتی و استفاده در باشگاه ها و سالن های ورزشی کاربرد فراوانی دارد.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما