عرضه کننده حوله حمامی دخترانه در طرح های شاد

زرین ساپ عرضه کننده حوله حمامی دخترانه در طرح های شاد و زیبا محصولات خود را با شرایط ویژه و استثنایی به فروش می رساند. این مجموعه از چندین دهه قبل فعالیت خود را در زمینه حوله بافی و صادرات حوله آغاز نموده است و به صورت پیشرفته و حرفه ای محصولات خود را تولید می نماید.

صادرات انواع حوله های حمامی

حوله های حمامی زرین ساپ از بهترین نخ ها و الیاف و پنبه صد در صد طبیعی تولید می گردد. حوله های تولید شده زرین ساپ از نرمی و لطافت حیرت انگیزی برخوردار می باشند.

عرضه کننده حوله حمامی دخترانه در طرح های شاد

این مجموعه با در نظر گرفتن شعار کیفیت عالی مشتری بیشتر قدم به عرصه حوله بافی گذاشته است و بسیار موفق عمل کرده. از جمله ثمره تلاش این مجموعه صادرات انواع حوله به کشور های خارجی می باشد که امروزه از سوی کشور های همجوار و خارجی بسیار تقاضا صادرات حوله از سوی این مجموعه می گردد.

عرضه کننده حوله حمامی دخترانه در طرح های شاد

تولید حوله حمامی دخترانه

حوله های حمامی دخترانه در طرح های شاد و فانتزی تولید می گردد تا مورد استقبال و توجه خریداران قرار گیرد.

این نوع از حوله ها در ابعاد ۱۶۰*۹۰ بافته می شود ولی بنا به درخواست و سفارش مشتری ابعاد آن قابل تغییر می باشد.

عرضه کننده حوله حمامی دخترانه در طرح های شاد

حوله های حمامی در کیفیت های متنوع در دو بافت پرز بلند و پرز کوتاه در بازار موجود می باشد که نوع پرز بلند از قدرت جذب آبگیری بی نظیری برخوردار می باشد اما نسبت به پرز کوتاه از وزن نستا سنگینی برخوردار می باشد.

عرضه کننده حوله حمامی دخترانه در طرح های شاد

خرید حوله حمامی هتلی ارزان

امروزه با وجود هتل ها و افتتاح روز افزون آن ها موجب شده فروش حوله حمامی هتلی با افزایش بی سابقه ای مواجه شود. ما می توانیم لوگو و برند مد نظر شما را بر روی حوله با ماندگاری بالا و قیمتی ارزان چاپ نماییم.

جهت خرید محصولات حوله ای به صورت عمده با ما در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما